Главная - новости

Новости предприятия:

Публикации за месяц: ИЮЛЬ 2015


Близько 40% сільгосптехніки в Україні - застаріла

 

Згідно з результатами опитування, проведеного агенцією AgriSurvey серед сільськогосподарських виробників, понад 38% аграріїв вважають, що їхня сільськогосподарська техніка застаріла і потребує заміни. Брак якісної техніки є суттєвою проблемою для аграрних підприємств України, а також для переважної більшості господарств населення, які загалом виробляють 46% від усього об’єму валової продукції сільського господарства в країни.

Так, найбільш зношеними вважають комбайни. Згідно з розрахунками агенції AgriSurvey, в Україні навантаження на 1000 га посівної площі наразі становить 3-4 ...


читать полностью...
Компанії США планують поставити в Україну сільгосптехніку на 1 млрд. доларів США

 

Американські компанії допоможуть Україні зібрати врожай, здійснивши постачання до нашої країни сільськогосподарської техніки на 1 млрд.

доларів США. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час фокус-сесії «Агробізнес та інфраструктура», яка відбулася в рамках Українсько-Американського бізнес-форуму у Вашингтоні.

Олексій Павленко додав, що українські аграрії налагодили плідну співпрацю з американськими колегами. Наприклад, компанії AgCo, Monsanto, Dupont Pioneer успішно працюють на українському ринку та щорічно збільшують інвестування ...


читать полностью...
Олексій Павленко: Щороку український агросектор потребує 5-7 тисяч комбайнів

 

Через брак сучасної збиральної техніки українські аграрії втрачають щороку понад 6 млн тонн зернових. Про це 10.07.2015р. йшла мова на виробничій нараді Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з представниками Харківського тракторного заводу ім.С. Орджонікідзе.

«Наша зустріч із виробниками комбайнів достатньо символічна, оскільки відбувається на початку жнив. Намолочено понад 3,3 млн тонн зерна нового врожаюранньої групи зернових. За кілька днів жнива розпочнуться на всій території України. До збирання залучено весь ...


читать полностью...
Все комплектующие, запасные части и расходные материалы к комбайнам проходят многоступенчатую проверку качества. Благодаря этому ваша машина будет работать на полную мощность долгое время, обеспечивая безопасную работу и высокий доход.

Удачи Вам и комфортной работы без поломок!


Директор        Фесенко Владимир Николаевич

agro-line.com.ua       © 2011-2020

Продвижение сайтов цена

Студия IWORKS