Главная - новости

Новости предприятия:

Ми їдемо на AGROEXPO-2017!

 
Зустрічайте в Кіровограді найбільшу Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Торгово-Промислової Палати України, Кіровоградської обласної державної адміністрації, Федерації роботодавців України, Асоціації Украгромаш, Асоціації аграрних інженерів, Національної академії аграрних наук України.
Вже другий рік поспіль ПП "Агролайн" приймає участь в данній виставці на ряду з іншими компаніями.
У програмі виставки:
1. Експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні і на відкритих майданчиках на ...

читать полностью...
В Україні скасовано обов'язкову сертифікацію сільгосптехніки

З 1 січня в Україні набув чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України No1699, який скасовує обов'язкову сертифікацію сільськогосподарської техніки, передає УНН з посиланням на прес-службу Національної ради реформ. За даними Ради реформ, з 1 січня 2016 року постачальникам і виробникам техніки для сільського господарства не потрібно отримувати український сертифікат відповідності. В Раді реформ відзначають, що головна мета реформи полягає в переході від пострадянської системи стандартизації, заснованої на обтяжливих ДСТУ і обов'язковій сертифікації ...

читать полностью...
Мінекономрозвитку зняло відеоролик про Україну

Міністерство економічного розвитку та торгівлі зняло ролик-презентацію про Україну. 

 http://www.agro-line.com.ua/innovaeditor/assets/admin/12181204_1050640154956347_1544394668_n.mp4

Короткий відеоролик показує потенціал, який має Україна та українці, говорять у міністерстві. Його знімали спеціально для презентації на бізнес-саміті у Вашингтоні.

Ініціаторами події виступили американці. Головною темою для обговорень на саміті стануть майбутні інвестиції компаній США в Україну. Як повідомляв раніше міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавічус, від нашої країни на саміт поїдуть члени Кабміну та представники бізнесу. Їхнім завданням ...


читать полностью...
Все комплектующие, запасные части и расходные материалы к комбайнам проходят многоступенчатую проверку качества. Благодаря этому ваша машина будет работать на полную мощность долгое время, обеспечивая безопасную работу и высокий доход.

Удачи Вам и комфортной работы без поломок!


Директор        Фесенко Владимир Николаевич

agro-line.com.ua       © 2011-2020

Продвижение сайтов цена

Студия IWORKS